| valiboricean a întrebat:

Baieti sau fete am zis sa fac o echipa de metin 2 ro mergem la crescut facem yang mai usor, o sa comunicam prin skype o sa fie distractiv! cine vrea add valentin_boricean@yahoo.com id de mess! vrau membri de vreo lv 25 si 30 sa incepem de la inceput! vreau membri cu exp in metin si sa fie seriosi! sper sa gasim membri

1 răspuns:
| MarianFkN a răspuns:

Din pacate eu nu mai joc ro, dar foarte bine ca te apuci de Metin2.ro, mai ales ca acum s-a deschis un site care nu stiu cat va dura care iti da monede gratis ( nu trebuie sa dai cont, parola nimic, suntt pur si simplu niste coduri care genereaza in baza de date). Poti sa te convingi aici : www.monedefree.hostzi.com