| Myfriend a întrebat:

Call of duty este la fel cu Modern Warfare?

Răspuns Câştigător
| borutz a răspuns:

Toate modern warfarele apartin de call of duty. Exista call of duty1, call of duty 2, call of duty 3, call of duty MODERN WARFARE 1, call of duty world at war, call of duty MODERN WARFARE 2, call of duty black ops1, call of duty MODERN WARFARE 3 si recent aparut call of duty black ops2.
PS:Joaca modern warfarele in ordine ca sa intelegi povesteawinking

| Myfriend explică (pentru borutz):

Deci daca am Call of duty 4-Modern Warfare ce joc am Call of duty sau Modern Warfare?

| borutz a răspuns (pentru Myfriend):

Face parte din seria modern warfer (prima parte, exista 3 parti)
Super tare joculwinking

| Myfriend explică (pentru borutz):

Mersii happy

4 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Sunt identice la categorie dar sunt cu povesti diferite i-ar gameplay-ul este acelasi.