| RoByTzU_3995 a întrebat:

Salut TPU:, cam cat te-ar tine o replica s4? 1:1 cu procesor dual; core camera 13 mp la fel ca originalul? Cam cat te-ar tine un timp estimat,si daca este buna, Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Depinde cit de bine e facuta. Eu i-am luat nevestei un "china-mobil" dual-sim inspirat de Nokia N9 si cite a putut sa incaseze telefonul ala cred ca doar un 3310 mai ducea... si inca mai merge acum dupa vreo trei ani de utilizare fara mila, inclusiv vreo doi in compania fiica-mii care cum punea mina pe el cum il lua la lins, scuipat si aruncat prin casa. happy

1 răspuns:
| denyemy a răspuns:

Sincer, nu cred ca o sa gasesti 1:1
Eu tot ce am gasit sunt inferioare, ba la frecventa procesorului, ba la camera...