| Basakot a întrebat:

Cand filmez in minecraft cu fraps imi merge foare usor minecraftul, dar cand vreau sa pun acel video pe youtube atunci dureaza peste 350 de minute straight face, iar cand filmez cu Bandicam in minecraft, imi merge foarte greu, dar cand il uploadez pe youtube dureaza 3 minute, e vreo problema cu programele? Eu as adorii sa ma ajutati cu fraps, deoarece cand filmez pe fraps imi merge minecraftul foarte usor.

Dau Funda Pentru cel care imi da alt program cu care sa filmez ori sa ma ajuta cu bandicam, fraps.

2 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Poi frapsul e mult mai bun pentru jocuri dar bandicam e bun sa filmezi pe desktop.

| Basakot explică (pentru Alex1003):

Man, stiu ca frapsul e mai bun, dar problema e cand uploadez pe youtube dureaza 350 de minute.