| Louys a întrebat:

Cand incerc sa intru in SA-MP dupa 30 de secunde se blocheaza incat PC-ul are nevoie de restartare.
Am incercat urmatoarele solutii:
1.Am reinstalat SA-MP si GTA San Andreas
2.Am dezinstalat orice mod

Mentionez ca am 6 GB Ram, i3 4170 si GT 730.

Pe jocuri precum GTA 5, Skyrim imi merge in 60 fps pe medium si high.

4 răspunsuri:
| Yumen a răspuns:

Salut, si mie mi so intamplat problema asta. Asta depinde de ce sistem de oparare ai, de exemplu eu am windows 10 si sampul imi face mai multe bugguri decat pe windows 7 cand am jucat. Da clic dreapta pe iconita de samp si da clic pe "open file location" apoi clic dreapta pe samp-ul care este marcat intr-un chenar si dai la "properties". Sus langa "general" apesi pe "compatibility" si bifezi jos "Run this program as an administrator" apoi mai sus din nou bifezi "Run this program in compatibility mode for", apoi in chenarul de mai jos ce va deveni disponibi dupa bifare alegi "Windows Xp (Service Pack 3)" si faci asta si la gta_sa. Daca tot nu merge atunci in loc de "Windows Xp (Service Pack 3)" alegi "Windows 98/Windows ME".
Daca tot nu merge tot la "Compatibillity " dai clic pe "run compatitbility troubleshooter" si o sa vezi ce iti va zice acolo.
Mai poate fi si de la drivere. Incearca sa descarci si sa instalezi cea mai noua versiune de driver la placa te video. Bafta

| Louys explică (pentru Yumen):

O sa incerc varianta asta.

| Cristian_Radu_1997 a răspuns:

Poate acest jocnu este suportat de pc-ul tau

| Louys explică (pentru Cristian_Radu_1997):

Daca intra in el clar e suportat.Dar se blocheaza la un moment dat.