| TheRunner a întrebat:

Cand incerc sa pornesc Battlefield 3 sau Goat Simulator de exemplu, imi da eroarea asta: The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application.

Ce pot face?
Am driverele de la placile video updatate, directx ultima versiune, Microsoft Visual C++ la fel. Am incercat multe dintre lucrurile citite pe diverse forum-uri. Daca stie cineva, sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| TMAIGL a răspuns:

Mie imi datea eroarea asta la sleeping dogs și trebuia să instalez "steam" nu stiu de ce!? Și dupa mi-a mers.

| TheRunner explică (pentru TMAIGL):

Incerc acum si revin. Trebuia sa mai faci alt ceva pe langa asta?

2 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Mi-am facut cont dar nu cred ca e obligatoriu.