| IllIIllll a întrebat:

Cand intru in Brutal Legend, dupa ce se incarca inca se mai aude sunetul dar imi apare black screen si daca apas ceva imi apare mouse-ul cum se incarca. Cum pot rezolva asta?

3 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Probabil nu ai specificatiile necesare pentru a rula jocul... ori e un disk fail, ori e un windows bulit. Incearca sa dezactivezi Firewallu'/antivirusu' cand rulezi jocu'. Incearca big grin

| IllIIllll explică (pentru UtilizatorulN):

Am specificatiile necesare, antivirus nu am si am dezactivat firewallul si tot nu merge... deci am sa reinstalez windows'ul si am sa vad daca merge happy

| UtilizatorulN a răspuns (pentru IllIIllll):

Cred ca asa e cel mai bine big grin