| RefFLeX a întrebat:

Cand intru in Counter Strike imi da o eroare in care zice : " The instruction at "0x5ed2ae8" referenced memory at " 0x00000564 ".The memory could not be "read".
Ce trebuie sa fac sa imi mearga?

4 răspunsuri:
| RefFLeX explică (pentru Alexoriginalu):

Am downloadat cs-ul din link-ul tau si imi da acceasi eroare...:@. Alt sfat?

| Alexoriginalu a răspuns (pentru RefFLeX):

Mai mult ca sigur ai probleme cu ramii. nu pot sa-mi dau seama ce poate avea... thinking

| RefFLeX explică (pentru Alexoriginalu):

Acum 2 luni...cred...am formatat Pc-ul si nu a mai mers. Apoi am cumparat o placuta de ram de 1Gb. Inainte aveam 256Mb.