| cosmzx a întrebat:

cand intru in jocul spiderman web of shadows imi apare erroarea asta : this game`s does not supported your video card.
please refer to the game`s minimum system requirements

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Ai calculatorul prea slab pentru a rula jocul.Incearca alte versiuni mai vechi

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Frate,când o sa știi mai multa engleza, o sa înțelegi ca jocul nu suporta o placa video asa de slaba.Mai scrie și ca ar trebui sa te uiți pe cererile de sistem minime.Alta data când mai vrei un joc cauta pe net cerințele de sistem, calculatorul tău trebuie sa îndeplinească măcar pe cele minime.Deci nu-ți mai lua singur jocurile ca poate ramai fără componente.(la unu i s-a ars placa video ca și le-o supra-solicitat cu jocuri cu grafica prea buna)
P.S. Verifica cerințele de sistem pentru jocuri prima data când mai vrei un joc.

| claudiu123 a răspuns:

Si mie mi-a aparut. placa video prea mica din pacatesad