| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Cand intru in orice program de pe dekstop imi apare asta :

The version of this file is not compatible with the version of Windows
you're running. Check your computer's system information to see whether
you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then
contact the software publisher.

Cum pot sa o rezolv?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si mai exact in ce program? Vrei sa faci o instalare si nu merge? ATENTIE la ccea ce descarci!
Eroarea de mai sus spune -> Versiunea acestui fisier nu este compatibilă cu versiunea de Windows pe care o
rulați. Verificați informațiile computerului de sistem pentru a vedea dacă
aveți nevoie de o versiune x86 (32-bit) sau x64 (64-bit) a programului, iar apoi
contactați editorul software-ului.

Deci tu ai windows pe 32 BIT si vrei sa instalezi un program care ruleaza doar pe 64 BIT sau INVERS!

| TheSpectacularSpidey explică (pentru neluL):

Nu frate. Deci in orice as intra imi apare asta. Si inainte nu imi aparea.

| neluL a răspuns (pentru TheSpectacularSpidey):

Ai instalat ceva? Poate te-ai infectat! O devirusare ai facut?