| anonim_4396 a întrebat:

când mă joc Cs 1.6, Gta San Andreas pe laptop nu-mi dă deloc full screen,şi când deschid Gta San Andreas-ul după simbolul de la Nvidia numai apare nimic,se blochează, am Windows 10 cu toate driverele, ce am de făcut!?

2 răspunsuri:
| FratelinoDragos a răspuns:

Am si eu problema asta la gta san andreas. probabil e piratat gta ul sunt sigur ca nu il ai cumparat daca mai ai installul de la joc in format DAEMON Tools cat timp vrei sa te joci gta trebuie sa tii montata acea imagine incearca si dupa imi raspunzi

| anonim_4396 explică (pentru FratelinoDragos):

Mi-am pus Windows 7, e mai rapid, merge mai repede, oricum mersi!