| kalascknikov a întrebat:

cand vreau sa deschid yahoo mesenger imi zice c:\program\files\yahoo\messenger\yahoomessenger.exe si mai jos: This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem. Daca puteti sa ma ajutati va rog...puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Dezinstaleaza si Reinstaleaza messengerul de pe siteul oficial www.yahoomessenger.com asta cred ca e siteul lor oficial si lasa-l sa termine instalarea. pana zice finish :D si nu va mai aparea erori pe viitor :D

| kalascknikov explică (pentru SolitarHacker):

Am incercat de zeci de ori straight face tot nu merge

| SolitarHacker a răspuns (pentru kalascknikov):

Incearca alta versiune... intra in partitia C si sterge carpeta unde e yahoo inainte sa instalezi pe ce l nou. cum ziceam cauta alta versiune big grin

| UNomBATRAN a răspuns:

Trebuie sters ..si reinstalat!