| DzEk0 a întrebat:

Cand vreau sa intru in metin2ro cu M2Bob imi apare FA
TAL ERROR! Python library file not exist..Care stie cum pot rezolva Funda.

Răspuns Câştigător
| MTL a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu
Deci: Cand dezarhivezi m2bob dezarhiveaza-l in Folderu Metin2 unde ai instalat jocul si iti va merge tongue daca nu sti da-mi in privat id tau de mess

1 răspuns:
| MonicaOtaku69 a răspuns:

Buna! Depinde de windows. Te poti uita pe site Sa vezi ce windowsuri corespund jocului, si daca al tau nu se regaseste, nu poti intra / nu poti juca. Sau incearca sa il stergi, si sa il reinstalezi. Dac nu merge reinstaleaza-ti Windowsulhappy Bafta.