| StefanInf a întrebat:

Cand vreau sa intru pe Youtube pe telefon imi cere sa actualizez aplicatia si ma redirectioneaza pe magazin play, dar nu imi apare nimic de actualizat, am dezinstalat Youtube si l-am reinstalat dupa, dar tot la fel imi apare.

Are cineva vreo solutie?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Intră pe Magazin Play, la setări cont și dezactivează "actualizare automată". Ar trebui să nu mai ai astfel de probleme.

| StefanInf explică (pentru romeo78):

Nu merge bro

| romeo78 a răspuns (pentru StefanInf):

Mergeți la un service de telefoane și întrebați de cineva care cunoaște să umble la setările telefonului și să vi-l reconfigureze!