| Knife00 a întrebat:

Care dintre voi a jucat San Andreas si stie cum se ajunge in oraselul acela mic San Fierro? Eu nu pot ajunge acolo. In fine, asta nu prea conteaza. Cum fac la misiunea cu Ryder sa iau cutiile alea de la armata. Zice sa apas pe NUM2 sau NUM8. M-am uitat la optiuni, la redefine controls la vehicle controls. Si zice sa apas pe Del sau End. Dar nu merge.straight faceCare dintre voi stiti cum se face? tongue Funda!

Răspuns Câştigător
| tacea112 a răspuns:

Trebuie sa iei masina aia de ridicat cuti cu 8 ridici si cu 2 lasi jos sau invers nu stiu
si la poarta aia e un buton ce daca tragi in el deschide poarta doar cu masina aia de ridicat cuti poti duce cutilie la masina

| Knife00 explică (pentru tacea112):

Ma de ridicat le ridic, da nu pot sa le las in camion. A naibii misiune. Mersi oricum. happy

4 răspunsuri:
| tacea112 a răspuns:

Stiu un amic care a terminat gta san andreas, intra pe facebook si scrie razvan papuc si il intrebi tot ce nu stii despre gta sa

| Alin_Dura_1998 a răspuns:

E simplu ti apast pe shift+w sa mergi incet inainte ca sa nu trezesti batrinu din casa fundabig grin

| Knife00 explică (pentru Alin_Dura_1998):

Pe aia am facut-o. E aia cu militarii de la baza. Cu soldatii de weekend. In care trebuie sa iei cutiile cu masina aia si sa le bagi in masina.