| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Salut TPU. Care ma poate ajuta sa instalez fivemul pe pc? Am gta 5 de pe epic games eu am selectat folderul adica in D Unde am facut un nou folder pentru joc. Cand apas pe fivem sa extrag acele fisiere si intru in folderul respectiv nu imi apare unde pot sa las fisierele de la fivem. Am acolo Ceva GTA V.exe daca dau click si extrag in el nu mai merge jocul, raman fara Launcher gen. Care ma poate ajuta, va rog?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai creaza un folder in D dar nu in folderul unde ai jocul, iar la instalare alegi acel folder creat!

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru lpavel):

Am incercat nu merge. nici cum.

| lpavel a răspuns (pentru rhdjskdjjcjfjdjx):

Nu pot sa-mi dau seama exact care e problema din intrebarea ta... Exista 2 variante de rezolvare: 1 cauti pe cineva care merge la tine si il instaleaza sau iti intru eu pe pc cu aprobarea ta prin team viwer si ti-l instalez!

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru lpavel):

Ai Instagram sau Facebook?

| lpavel a răspuns (pentru rhdjskdjjcjfjdjx):

Pe alea nu putem vorbi normal... pe whats app vorbim dar problema e ca nu mai stiu cand pentru ca muncesc...

| rhdjskdjjcjfjdjx explică (pentru lpavel):

Imi dai mesaj. cand ai timp ...Aici pe.site si iti dau nr sau mi l.dai tu

| lpavel a răspuns (pentru rhdjskdjjcjfjdjx):

Imi trimiti un mesaj personal (adica in profilul meu de aici) cu nr tau si incerc sa te contactez duminica 2 octombrie intre orele 11-13 pe whats app! Sa fi disponibil atunci si lasa si numele tau nu ca aici... laughing si rezolvam problema ta 100%