| seby4you a întrebat:

care sti un server de cs 1.6 cu zombi cu skiluri misto (gen siren sau smoker) si cu arme noi/ aspect nou...si alte din astea misto! Dati-mi doar cateva raspunsuri cu cele mai bune servere care le stiti-dau funda clarbig grin

Răspuns Câştigător
| marius6543 a răspuns:

Zm.Zapto.Org til recomanda daca vrei cu skilluri dar cateodata ai lag de 100+ de la server in rest e ff misto si la om ai skilluri cand apesi pe O.

2 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Cel mia tare cu smoker e freakz sau csneamt.

| Em1neM a răspuns:

Salut uite aici pe care joc ieu
zm2.csneamt.ro, zm.csneamt.ro zm.freakz.ro,zm2.freakz.ro. si zm.lunetistii.ro si zm diavola.ro funda?