| LorenzoLoL a întrebat:

Care stiti sa imi ziceti si mie niste hosturi bune de metin 2. Nu prea stiu la ce firma sa hostez un metin deoarece uni se plang de anumite firme,, ca au lag, ca nu prea raspund cand au nevoie de ajutor. Daca m-ati putea ajuta va-s fi foarte recunoscator.

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Uite aici unul bun. http://www.quality-host.ro/servere-metin2.html daca nu ma insel serverul asta ruleaza pe quality host. E serverul unui prieten. Are playeri. Nimeni nu sa pland de lag. Vezi mai intreaba. Eu ti-am dat o parere. Bafta multa. Ps daca e pvm hard lasa link poate ma bag si eu.

| LorenzoLoL explică:

Exact la quality host am incercat azi am facut comanda pe net.dar nu raspund la telefon... nu am efectuat inca plata. ca na mi s-a parut asa suni si sa nu iti raspunda.din 3 numere sa nu raspunda pe niciunul.Si toti pe care i-am auzit au zis ca e bun acest host.O sa mai astept sa vedem poate au vreo problema de nu raspund

| ExpertInFilipine a răspuns:

Uie Metin2 Sony http://www.sonymt2.ro/? attempt=1