| suzyloveinair a întrebat:

Cat costa o promovare pentru contul meu de snapchat la televiziunea nationala? Anul acesta nu imi doresc jucarii, haine etc de ziua mea... vreau doar sa fac followeri pe snapchat sad

1 răspuns:
| justeveblog a răspuns:

Îmi pare că este o întrebare care nu este destul de serioasă încât să primească un răspuns care te va ajuta, și până la urmă, viața nu constă în focuri pe snap. Învață să îți trăiești viața, nu să ceri asemenea chestii.