| Simea_Bogdan_1993 a întrebat:

Cat de bine mi-ar merge csgo-ul pe acest pc? Si maximul de fps-uri? Sistem IT Powered by ASUS MYRIA Digital 13, Intel® Core™ i5-6400 pana la 3. 3GHz, 8GB, 1TB, NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4GB, Ubuntu

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Csgo? jocul ala nici nu se va simti pe minunatia pe care o ai aici, fps-urile sunt irelevante (o sa ai peste 60 oricand in csgo cu setarile la maxim), acest pc iti duce gta v cu setari medium-high
Spor!

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Cs go ar merge foarte bine si cand ai zis maxim-ul de fps-uri cted ca te-ai referit la tastacaia fps max_000