| erabianleonard a întrebat:

Cat de curand am gasit o placa video. Ce spuneti, e buna pentru gaming 2013? Merg bine jocurile de gen : Battlefield 3, NFS WORLD... Nfs The Run, etc? Placa : http://www.emag.ro/......EWMNKBBBM/

5 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Da. E foarte buna dar ai grija sa ai si un procesor bun

| Psycho777 a răspuns:

Da, merg jocuri 2013. Apropo, ca sa le poti juca la detalii medii, low->medii ai nevoie si de cel putin 4gb ram si un procesor i3-i5 sau quad core...

| DemonSoul a răspuns:

Placa e super buna, merg jocuri ca si Crysis 3, Far Cry 3 etc... Dar nu de depinde doar de placa video...depinde si cati GB ram ai in pc, ce procesor ai!

| erabianleonard explică (pentru DemonSoul):

Am 8gb si Intel core i5 3,3ghz.

| DemonSoul a răspuns (pentru erabianleonard):

Mamam ce as vrea sa am si eu calculator ca al tau! Pai asa, jocurile merg sigure! laughing