| QuestionNr1 a întrebat:

caut un aim pentru cs 1.6, nu orice cs. Nu prea folosesc eu cooduri dar cand intru pe server si vad mult codati, de ce sa ma las eu mai prejos? Caut un aim.dll adica sa fie numa dll de downloadat, fara programe si alte chestii. Dau funda la cel care merge cel mai bine, fara probleme si fara virusi. Rog sa raspunda doar cei care folosesc/au folosit dll-ul respectiv+instructiuni de folosire. Si sa mentionati de pe ce se porneste si opreste aim-ul. Mersi

1 răspuns:
| ConducereaLumi a răspuns:

Daca, cauti aim pentru cs pentru niste codati dovedesti ca ai intelingenta mai mica ca ei! big grin

ce sa faci cu codati? Parastei la Admin sau pe forum, la un moment dat vor lua ei ban/destroy/pica cum ziceam nu fi mai prost ca ei! ei nu se pricep la cs daca au coduri! Cea ce cred eu e ca in Romania pe ori ce sv de cs nu mai exista ceva original de cand s-au bagat coduri!