| LucaInfo a întrebat:

Salut TPU, caut un joc vechi de pe pc, unul de tip puzzel cu poveste, in care te trezeai intr-o camera si cand ieseai din ea era un politist afara, si in fata era un perete unde era o fetita, era si o femeie batrana la un momendat in joc care se transforma in praf dupa ce terminai puzzelul de la casa ei, daca stiti cum se numeste as fi recunoscator

1 răspuns:
| Tranconoid a răspuns:

Din descrierea ta, pare ca jocul pe care il cauti este "Myst III: Exile".