| Gabriel_Si_Georgeta_Tanasa_1986 a întrebat:

caut un metin privat pvp normal ca si descriere united mt2 lvl maxim125 arme normale sun excalibur armuri king1 si 2 sa fie toate hartile functionale 2-3 harti in plus se crestea cat de cat greu aveai timp sa iti dai itemele la plus drop bun grafica normala sa fie international nu romanesc sa nu se doneze pentru bonus doar pentru iteme sa fie de ceva timp deschis. Pentru cel mai bun raspuns cu cea mai buna descriere dau funda multumesc.

3 răspunsuri:
| AlexPredi1669 a răspuns:

Poti incerca metin2 guabina sau metin2 Hammer sau new metin3

| Gabriel_Si_Georgeta_Tanasa_1986 explică (pentru AlexPredi1669):

O descriere daca leai jucat?

| Gabriel_Si_Georgeta_Tanasa_1986 explică:

Am cerut sa fie prezentate si alea de mi leai dat tu nu sunt pe cerintele mele guabina intr-adevar e dar as prefera sa se vb engleza oricum multumesc