| casian123 a întrebat:

caut un metin pvp-pvm lv max 250 sau 255 ratele 1000 otel +9 si batalie +9 etc. repede dau Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Sall incearca metin2 timi, are tot ce ai zis tu, lvl max 250, ratele de 1000, otele si batali in shop, 14 evoluari la otel, 14 evoluari la arma, eventuri zilnice ( pvm, ox, pescuit, cautare etc). Daca te hotarasti sa joci pe mine ma cheama JustAShadow, te ajut cu itm daca vrei, Funda?

| casian123 explică (pentru OchiiCaprui):

Iti dau funda cum am zisbig grin

4 răspunsuri:
| robirobirobirobi a răspuns:

Sall vr sa joci mt 2 vipstyle lv max 250 daca vr iti dau contul meu am lv 150 si am king si paianzare is ninja

| casian123 explică:

Site please

| casian123 explică (pentru casian123):

Scuze robi dar vipstyle am mai jucat si nu mi-a placut daca vi cu ceva mai vechi sau mai nou dar sa fie deschishappyada crazy ai primit funda