| FcSb_Eduard_1999 a întrebat:

Caut un Metin2 rate intre 300-500 pana la lv 150-200.La magazin sa ai-va otele+0 si batali etc+0.Din otel sa iasa king1, din king1 king2...si din batalie sa iasa sirius din sirius lunara sau cum se numea. FUNDA+VOT cine ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Privatele sunt facute doar pentru donatii. Mai rar gasesti unul care nu este facut pentru donatii. Deci poti sa joci sa zicem o luna/2 si apoi sa se inchida. Nu ai rezolvat nimic! Te-as sfatui sa joci METIN2RO. Dar daca nu, poti cauta tu singur aici, exact cum iti place tie.
http://gamingtop100.net/metin2/

1 răspuns:
| ingeras1 a răspuns:

Nu prea mai sunt asa metinu-ri....acum toate au itm 2013-2014.Asa cum descrii tu era metin2hotstyle(era in urma cu 1-2 ani). Incearca mt2Guabina sau Mt2Tron(ambele sunt spaniole).