| CIZu a întrebat:

cautam oameni in clanul IgG la cs daca e dispus cineva sa intre contactati-ma la adresa de mess cezar_zng ori bobifatal si spuneti ca vreti sa intrati in clan aici raspundeti lasand id voastre primul are funda + vot iar ceilalti doar vot... apropo la meciurile clanului sau antrenamente vine si K1doR eu IgG^Ce$aR*cL si cu IgG^puma*cL il cunoasem in real pe K1doR si ne e bun prieten va asteptam in clan!

Răspuns Câştigător
| RrobByy a răspuns:

Sall! cand facem un meci de clan? 3vs3? funda!

1 răspuns:
| CIZu explică:

Intrebarea nu mai este valabila o sa o sterg dar cand voi avea timp