| AdiMihai25 a întrebat:

Salut TPU.
Ce are de castigat Youtube oferindu-le la cei care au canale cu multi abonați si milioane de vizualizări?
Se oferă bani pe likeuri si comentarii la un video pe Youtube?
Funda!

Răspuns Câştigător
| RTECdesign a răspuns:

Youtube castiga oferind bani persoanelor care are un canal cu un numar destul de mare de Abonati si vizualizari, deoarece un canal de Youtube care are 1mil de Abonati si n Vizualizari are un numar de n persoane care acceseaza acele reclame care iti apar in video si prin aceste reclame Youtube castiga bani la randul lor! Plus ca sunt persoane care doresc sa vizualizeze continutul unui canal fara a avea reclame si isi cumpara acel Pachet de Youtube Premium Care ex in Uk este 15£ pe luna pentru un singur utilizator de con, iar daca vrei ca acel cont sa fie utilizat de mai multe persoane pachetul este mult mai scump!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popularitate și recenzii bune. Bani pe like-uri și comentarii nu, doar pe conținut.