| KentGG a întrebat:

Ce imi recomandati pe lol (league of legends) talon sau zed? A si va rog frumos sa dati un click pe acest link.http://freeleaguecodes.net/ref?id=8s4dwubrrw

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ace77 a răspuns:

Eu recomand Talon fiidca mi se pare mult mai bun in team fight, iar el are si e-ul care pentru 1 sec sau 2 nu mai poate folosi skilurile, mi se pare un skil foarte bun, q si w ia mult de asemenea, iar ultimata e foarte buna ori pentru scapare ori sa omori un campion! Zed este si el totusi foarte bun, dar mie imi place talon! Eu am fost in aceeasi situatie ca tine am strins 6300 ip si nu stiam pe cine sa iau si pina la urma am ales talon! Sper ca te-am ajutat!