| Smecheru123 a întrebat:

ce joc sau jocuri imi recomandati? Eu vreau jocurile de orice gen dar sa fie PC si nu imi plac ala cu masini si Metin atat in afara orice.O da sa fie 1-8GB.Fundita!

Răspuns Câştigător
| sergiu995 a răspuns:

Gta san andreas assassin's Creed,Counter Strike,Surgeon Simulator,
Jeff the killer (e de groaza Jeff the killer) Microvolts, Gta san andreas sa-mp,Minecraft,The last of us, Slender man, Terrifyng Monster Paranoic, Ao Oni, Starcraft 2, Star wars, Crysis 2, Borderlands, bordelands 2, Minecraft, Sleeping Dogs, Dead space, Dead space 2, Dead space 3, etc.

4 răspunsuri:
| georgegeorge90 a răspuns:

Gta San Andreas
Test driver unlimited 2
Minecraft
Mafia 2
Assassins Creed 3
Pro Evolution Soccer 2012 sau 2013
Sleeping Dogs

| sergiu995 a răspuns:

Funda?

| CipiXz a răspuns:

Assassin's Creed tongue Gothic, Call of Duty, aceastea sunt serii de jocuri... Crysis 2... sunt multe, cauta pe youtube daca vrei top pc game si gasesti si gameplay-uri tongue

| asd67 a răspuns:

Chicken Invaders (1; 2; 3; 4),Santa Claus in Trouble,Rosso rabbit, Jazz Jackrabbit, Devastation,MTV Celebrity Deathmatch,Bud Redhead, Mario, Karu, Zuma, Birds' Town, Doom 3