| FlorinPx a întrebat:

Ce jocuri cu masini stiti sa nu fiu obligat sa fac numai curse sa ma pot plimba prin oras cu camera de la volan....Inafara de NFS, San andreas...

Răspuns Câştigător
| fAnt0m1tzA a răspuns:

Salut! stiu eu un joc fain dar nu este cu masini este cu tiruri! dar iti poti baga si masini, autocare, dubite este super! te poti plimba cu tiru peste tot fara sa faci misiuni! si unde mai pui ca iti faci si propria firma! jocul se numeste euro truck simulator 2! aaa stai mai stiu 2 jocu faine
-test drive unlimited
-test drive unlimited 2

fundita plz?

1 răspuns:
| William a răspuns:

Apb reloaded, Hard truck, bus simulator.