| xr0sioRx a întrebat:

happy ce jocuri imi merg si mie pe pc-ul meu? Am procesor AMD Athlon 64x2 Dual Core 4400+ 2.31 GHz, 4 gb ram si placa video NVIDIA GeForce 6150SE de 512 Mb. Vreau si eu cateva jocuri care sa mearga bine, cel care imi spune cele mai multe jocuri si merg primeste funda happy.

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri
Scrie ce joc vrei si iti arata acolo tot ce trebuie sa ai in vedere despre pc-ul tau...

3 răspunsuri:
| xr0sioRx explică:

Altcineva? ca site-ul acela nu stiu de ce nu merge happy.

| CoL00SaL a răspuns (pentru xr0sioRx):

Mergeeeee! ....scri acolo la "search for a game" ce joc iti trebuie...dai click pe "can you run it", apoi dai start la ultimu unde scrie "view requirements". Simplu!

| xr0sioRx explică (pentru CoL00SaL):

Mersi mult happy nu stiam unde sa apas happy.