| Legend123 a întrebat:

ce jocuri mai noi stiti pentru pc-ul meu : procesor : Intel core 2 duo E7500 2.93 ghz, 4 gb ram, placa video : nVIDIA geforce9800 gt 1024 mb 256 bit ddr3. cine imi da cele mai multe jocuri faine care sa imi placa ii dau FUNDA multumesc happy

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Battlefiend 3 si 4, Dead Space 3, Devil may Cry 5, NFS Most Wanted 2012, The Run, Rivals, GTA IV, Mafia 2, Crysis 2 si 3, Bioshock Infinite, Chivalry Medieval Warfare (super amuzat de jucat cu prietenii pe Steam), Grid 2, Grid Autosport, Assasin's Creed 3 si 4, Saint Row 3 si 4, COD Modern Warfare 3 si Black Ops 2, Dark Souls 2, Sniper Elite 3, Wolfenstein The New Order, Dead Island 2, Allan Awake, Outlast, Metro Lat Light, Tomb raider 2013, The Last of us.
80% din ce am enumerat le-am jucat si mi-au placutbig grin