| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda ca sa scap de plictiseala. momentan joc TS14 si Minecraft dar m-am plictisit de ele. un super joc care mi-a placut a fost Tomb Raider 2013. detest fotbalul si jocurile ca mortal kombat. Specs: CPU AMD Athlon 2 X2 3,40 GHz, 4GB RAM, 250GB HDD, GPU MSI NvIDIA GeForce GT 630 @ 2GB GDDR3

Răspuns Câştigător
| Manuel_Otesanu_1992 a răspuns:

Frate poti juca:
GTA IV (4)Episodes from liberty city sau Ballad of Gay Tony;
Goat Simulator;
Gta san andreas cu SNOWFangrype zapada)sau cu misterix;
Gta chinatown wars;
Outlast 2 (e de groaza);
Gameboy Advance (un joc extra vechi)
Naruto Ultimate Fighter(alt joc ff vechi)

Si cam atat big grin
Funda?

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Manuel_Otesanu_1992):

Dintr-un motiv sau altul din jocurile astea nu mi-a placut decat unul, mia mai raspuns mai demult cineva cu jocurile astea. le-am incercat si nu mi-au placut. outlast DLC Wistleblower m-a ingrozit ca am niste cati bune si o placa de sunet Asus xonar DS ( primita cadou ca nu imi permiteam asa ceva ), am avut primvilegiul sa folosesc televizorul pe post de monitor doar din curiozitatea de a afla cat poate duce placa asta video ( 30 - 40 FPS @ 1080p a reusit ) si practic ma ingrozit!

5 răspunsuri:
| LoveIsLove4Ever explică:

Si daca imi puteti spune cat ar valora sistemul meu daca adaugati o sursa de 500W reali si un monitor AOC 1619swa ( nu am idee cati inch are ) si bineinteles mouse si tastatura

| sltlp a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Care sursa de 500W reali. Cand afirmi 500w reali e clar ca trebuie sa ai o eficienta de 90%+. Pai o sursa de aia e de la 400-500 lei in sus...

| LoveIsLove4Ever explică (pentru sltlp):

Dupa cum bine stii am avut o rabla de 450W care avea atat doar pe hartie si daca nu ai mai intrat pe mess de 3< luni nu ti-am zis. mi-am cumparat alta sursa de la azerty, are cetrificat gold si cateva protectii. monitorul am aflat ca are 16". tu la ce valoare ai estima calculatorul meu?

| sltlp a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Noroc de sursa si de placa video in cazul asta, ca mai ridica pretul. Ca in rest e cam vai vai...