| Marian1997 a întrebat:

Salut TPUhappy! Ce jocuri mi-ati recomanda si care imi merg foarte bine? Fara CS, Metin. Am placa video ATI Radeon HD 4800 Series 256 biti. Ram 2 gb. Procesor Pentium(R) Dual-Core CPU E5200, 2.50 GHZ.

Răspuns Câştigător
| R4y4n a răspuns:

Uite eu te ajut :
1. procesoru pe care il ai tu il am si eu si nu va merge la niste jocuri care au cerinte dual core duo dar iti vor merg jocurile dar cu lag.
2. Eu te sfatuesc urmatoarele jocuri :
Assasin Creed 2, 1, Hitman Blood Money, Jocurile olimpice 2012 is jocuri faine dar mai alegi tu.
Sper ca tam ajutat big grinbig grinbig grin
Fuuunnndaaa?

| Marian1997 explică (pentru R4y4n):

Imi merg jocurilebig grin dar nu la rezolutie maxima!big grin

| Marian1997 explică (pentru R4y4n):

Imi merg jocurile da nu la rezolutie maximabig grin

3 răspunsuri:
| Nutsu7 a răspuns:

Assasin Creed 1, Fifa 07, Gta Vice City.