| frank2002 a întrebat:

Ce jocuri online multiplayer pe internet(fara descarcare) imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Iti recomand GoodGame Gangster(nu ma pot lasa de el) GoodGame BigFarm(am ramas fara bani la lv 13 si nu mai joc) si GoodGame Empire(un joc fain cu grafica bestiala). Funda?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fan naruto..incearca naruto-arena..sau pockie ninja. daca nu. dark orbit..si mai sunt poti da un search pe google..si gasesti tot ce vrei happy

| frank2002 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce imi ziceti doar 2 3 si gata

| anonim_4396 a răspuns (pentru frank2002):

Poi noi iti spunem ce stimhappyIncercand sa te ajutam.dar daca tu esti nervos.laughingDar dand un search pe google sigur gasesti ce vrei...

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Intra pe miniclip acolo, iti faci cont si joci ce vrei. eu joc biliard acolo big grin

| frank2002 explică (pentru CiocolataAlbaAerata):

Si eu joc acolo biliard.

| L2Legacy a răspuns:

DarkOrbit happy

| frank2002 explică (pentru L2Legacy):

Il joc si pe asta.

| L2Legacy a răspuns (pentru frank2002):

Atunci continua sa'l joci