| User007 a întrebat:

Ce jocuri recomandati pentru un pc cu:2gb rami memorie/placa video de 1/procesoru 3.0 Intel dual core.Un fps sau strategie! funda

Răspuns Câştigător
| Lov3Hell a răspuns:

Pai iti va merge assassins creed 1, 2, 3 prototype 1, call of duty 4, x-men origins, The dark khnighs happy funda?

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Mai intai spune Ce DDR ai la RAM, modelul placii video, si modelul de procesor si iti zic niste exemple
Toate cele bune

| User007 explică:

Modelu de la ram ddr2/placa video nVIDIA ge force 210/si procesoru de 3.0 Intel...