| RazvanBestBest a întrebat:

Ce metin2 private server imi recomandati? Sa aiba rate mari.

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Iti recomand serverul valmondial de pe www.valmondial.fr rate 2000% lvl max 255, arme si armuri modate 2011 ( inca nu sau facut de 2012) cal militar de la inceput, magii la P de la inceput, GM-ii de multe ori sunt online si poti sa vezi, pietre metin noi etc.
partea rea: serverul este in franceza
partea buna: 80% dintre playeri sunt romani

| danutz97full a răspuns (pentru timioros):

Cum pot sa acctivez contul de pe metin 2 valmondial, imi zice sa bag un cod dar nu stiu unde, ma poti ajuta?

7 răspunsuri:
| BogdanFnky a răspuns:

Owner: [OwN]Maxx :lol!:
Server Status: [color=#40FF00]ONLINE[/color]
MC/IP: 86.34.17.152
Level 127 start,iteme 2010/2011 la magazin
Rate
Experienta: 5000%
Yang: 5000%
Obiecte: 5000%
Fierar: 100% , nu cere iteme !

Video: Pe Site ! sau aici www.youtube.com/watch?v=qHpipqOBImk
Poze: Pe Site !

Timp Online:
*24/24

Buguri rezolvate: Login-Bug
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.volumemt2.hitforum
Site : http://86.34.17.152
Client Recomandat: By Abesgaara v3.7

| Vendetta23 a răspuns:

Metin 2 evolution...rata frumoasawinking 100% ro big grin funda?smug

| costinvlad a răspuns:

Www.metin2-na.ro level maxim 300 si e bun serverul asta! e unicat cred!

| sergiulive a răspuns:

Http://metin2venom.com Dati un click aici nu veti regreta este un metin foarte tare!

| danutz97full a răspuns:

Sall pe metin 2 valmondial, cand mam inregistrat, mi-a spus ca trebuie sa bag codul:Ow8Lhgln dar nu mi-a zis unde, pa puteti ajuta va rog.Ms