| AndreiLascae1 a întrebat:

Ce metin2-uri sau 4story-uri stiti cu rate mari ( sa se creasca usor, sa faci bani rrepede ( pentru 4story sa aiba rate la plusari mari )) Pt 4story as vrea ceva gen 4story pts care sa fie deschis mai mult timp
P.S. As dori linkuri dar daca nu stiti linkurile se poate si doar numele. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

4Story Nexon, 4Story EG, P4Story Miglior, Eden4S, Drake 4Story asteas cele mai tari pe care le stiu dar eu joc RO happy (chiar daca are o rata uluuuitor de mica la UPP)

| AndreiLascae1 explică (pentru turcudenis99):

Asa-i pe ro fratelo..am jucat 3 ani ro si m-am plictisit de el laughing si mersi anticipat pentru siteurile de 4story..nu le stiam pe toatebig grin

| turcudenis99 a răspuns (pentru AndreiLascae1):

Cu placere, si eu joc de mult ro, si ma bucur ca te-am putut ajuta