| Klaudiu214 a întrebat:

ce parere aveti despre cel.ro daca ati comandat vreun produs de la ei si daca produsele sunt de calitate. pentru ca vreau sa imi iau o pereche de casti si sunt putin cam ieftine fata de eMAG flanco altex

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel. ro e un site de incredere, cred ca e urmatorul site de electronice dupa eMAG, da e mai ieftin decat pe eMAG deoarece eMAG umfla preturile...

| MarcoMC123 a răspuns:

Ba daca vrei din astea de gaming cauta pe http://www.pcgarage.ro/.