| alexboss2020 a întrebat:

Ce parere aveti despre xbox live gold, merita sa mai cumpar? Ca eu am xbox 360 E si platesc in fiecare luna, si vreau sa stiu daca merita sa mai dau bani pe xbox live gold.Si va rog frumos sa argumentati de ce merita si de ce nu merita, si fara fanboy.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 explică:

Poti sa te uiti la pret online, depinde cu cat vinzi XBOX-ul.
Pe Altex costa 1.449, 90 Lei, il poti gasi aici.
http://www.altex.ro/consola-playstation-4

6 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Eu nu recomand pentru ca nimeni nu se mai joaca pe consolele de generatie veche, toata lumea a trecut la PS4/XBOX ONE/PC.

Eu recomand sa vinzi Xbox-ul si sa iti cumperi parti pentru PC, merita.

| alexboss2020 explică (pentru S8N):

Ok am 850 lei stransi, daca vind xboxul crezi ca o sa imi pot lua ps4? Dar daca e sa imi iau ps4 vreau sa mi-l iau din magazin cu garantie nu sh

| alexboss2020 explică (pentru S8N):

Scuze voiam sa iti spun daca vand, am gresit gramatical

| alexboss2020 explică (pentru alexboss2020):

Stiu,dar xbox one a costat si 950 lei la altex.O sa imi iau xbox pentru ca nu sunt fan play station, mai mult imi place xbox.

| alexboss2020 explică (pentru alexboss2020):

Poti sa te uiti la pret online, depinde cu cat vinzi XBOX-ul.
Pe Altex costa 1.449, 90 Lei, il poti gasi aici.
http://www.altex.ro/consola-playstation-4

| TheNexus a răspuns:

Pai daca nu vrei sa joci online nu lua.

| alexboss2020 explică (pentru TheNexus):

Vreau sa joc online, o sa cumpar in continuare xbox live gold, mai ales ca pot sa imi descarc forza horizon si asassins creed chronicles.