| Gax97 a întrebat:

Ce pași trebuie să fac ca eu să pot juca împreună cu fratele meu Counter-Strike 1.6 2019 în aceeași rețea LAN (eu pe laptop, iar el pe Desktop)? Multumesc anticipat pentru raspuns!

3 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Sa va conectati la un WiFi comun sau sa folositi un cablu LAN (din laptop in pc).

| MrkiddyKid1 a răspuns (pentru MrkiddyKid1):

Pasii: O data ce sunteti in LAN intra unul dintre voi pe CS iar in meniul principal gaseste "create a server" sau "create a game" nu mai stiu exact cum scrie dar in general e primul buton, celalalt pentru a se conecta intra la "find servers" si cauta tab-ul pe care scrie "lan"

| Gax97 explică (pentru MrkiddyKid1):

Nu ne-a mers nici așa!