| AldeaAlexandru a întrebat:

Ce s-a intamplat cu metin Cora! Va rog ajutati-ma si daca s-a inchis se mai redeschide?

2 răspunsuri:
| AldeaAlexandru explică:

Nu imi apar ch-urile, nici nu intru in el, cand mai are putin sa se faca tot extractul imi da o eroare si cand il deschid se inchide repede, nu numai mie mi s-a intamplat

| ovy04 a răspuns:

De obicei un privat nu se mai redeschide daca se inchide... dar eu mereu dupa cateva luni dupa ce se inchide un privat mai incerc sa intru ca poate am noroc. Vezi si tu cum faci