| gabrielosss98 a întrebat:

ce stiti despre mortal kombat 9 varianta pentru pc? Cand o sa apara?

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1212&game=Mortal%20Kombat azi a apratu si sper sa il gasesc pe net,mersi pentru intrebare, mi-ai aminti de Mortal kombat, e unu din jocurile mele preferate si cand eram mai mic m-am jucat toate seriile de pc, mk1, 2,3, 4, thrilogy bina ca cei de la compania care a creat mk s-a gandit si al cei care nu au o consola ci doar PC.

| UnNumeCiudat a răspuns:

A aparut la altex

| UnNumeCiudat a răspuns:

Cand nu vor mai fura tiganii, niciodata