| aldas2 a întrebat:

Ce viteza trebuie sa ai la internet pentru a te juca jocuri multiplayer cum ar fi samp (Gta san andreas multiplayer)?

6 răspunsuri:
| Codblackops a răspuns:

Pai tu ce viteza ai?
Eu il jucam si pe modem de la Orange, si dupa ce terminam traficul, netul mergea cu vreo 15-20 kb si n-aveam probleme cu sa-mp-ul.
Dar acum depinde si de servere, unele au mai mult lag, altele nu.

| aldas2 explică (pentru Codblackops):

Viteza mea de download e de 2. 92MBps, iar viteza de upload e de 0. 84MBps.

| Codblackops a răspuns:

Deci nu e problema, poti juca linistit multiplayer.

| aldas2 explică (pentru Codblackops):

Din curiozitate pe ce server joci?

| tacea112 a răspuns:

Macar 2 mbps

| aldas2 explică (pentru tacea112):

Viteza pentru download e de 2.92 MBps, iar viteza de upload e de 0. 84MBps.