| Generation22 a întrebat:

Ce ziceti mai merita totusi sa imi iau un procesor bun pentru Socket 775 in care sa mearga pe cerinte minime jocuri precum modern warfare 3, battlefield 3, assasin creed brotherhood?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o gluma, nu-i asa happy? Ar fi ce-a mai proasta investitie facuta.Ia-ti o placa cu socket 1155, pui un Quad la vreo 10 milioane pe ea + 4 GB RAM si ai un PC care sa te tina la gaming.
PS: consulta un specialist in ceea ce priveste sursa, daca rulezi pe un procesor cu socket de 775 nu cred ca ai o sursa stralucita asa ca sfatuieste-te cu cineva in privinta achizitionarii uneia noi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sa nu uit, bineinteles cu o placa video pe masurawinking.