| andrei1996 a întrebat:

Cine are Server de Counter Strike? Am experienta adminat 2 ani +8 Luni server Propriu. Vreau sa va spun cum stau Lucrurile. Cine are server de cs. Vreau sa il ajut sa ii Populez serverul. Imi este dor sa fiu iar admin. Si vreau sa. imi deie datele la ftp. ca sa il mai ajut cu admini si cu lucrarile prin server. Stiu foarte multe stiluri sa iti populez server fara sa platesti. Aici este nevoie de incredere ..deoarece stiu cum suna sa il gasesti pe unul pe net si sai de aia sa datele la ftp fara sa stii nimic despre el. Uite care imi va da nu o sa regrete nimica ba chiar o sami multumeasca. pentru ca o sai populez sv. Si ce se va intampla pe la sv daca se strica ceva o sa fiu eu responsabil.chiar si de admini.o sa imi asum responsabilitatea. Vam spus aici este nevoie de incredere. Oricum doar daca vreti sa va populati sv sa ma cautati daca nu..nici sa nu incercati. Deoarece nu vreau sa populez server la cineva si apoi sa imi ia adminu si sa schimbe datele la ftp si una alta. vreau sa fim pe o mana. Tin sa Precizez ca Serverul sa fie Hostat la un host bun. sa nu se inchida foarte repede servarul. minim 3 luni sa fie sv ON.Mai este cv. Sloturile sa fie /32 de sloturi.

Oricum pentru mai multe informatii si pentru Planul meu de a Popula serverul aveti aici id de messenger dumy_andreii

1 răspuns:
| Ionut123456789 a răspuns:

Am eu server facut de mine acu 2 zile nu e populat stiu ca e greu sa populez un sv da iti dau admin helper ce vr uh doar sa ma ajuti server-u 192.168.1.41:27016 pentru detalii bossul32@yahoo.com