| allax222 a întrebat:

Salut tpu.Cine imi poate da un hack New Metin3(de preferat iteme si yang).Dau funda pentru acest hack.Va multumesc.

1 răspuns:
| Alex_Radu_1998_hXZ7 a răspuns:

Salut! Ai aici cel mai tare multihack posibil, faci yang multi, in putin timp!
Instructiunile de utilizare le ai in arhiva. ATENTIE! Merge doar pe oficiale! [ro, uk]
Ai aici un link [ scrii tu fara spatii, TPU nu ma lasa sa postez link-uri ] : h t t p : / / w w w. g i r l s h a r e. r o / 3 2 8 4 5 3 4 0