| AlexICAAlexel a întrebat:

Cine imi poate spune la GTA San Andreas cum pot sa deschid portbagajul, usile...etc.Un mod ceva! Sau un program!
Dau

Răspuns Câştigător
| s3a a răspuns:

rolling on the floor) doamne frate mai cauta pe google merge este un mod ce deschizi usile la masini portbagajul si pe langa asta ai masini belea uite modul gta san andreas mod vip v3 si pe langa asta poti sa fumezi bei si ca sa se deschida usile apesi 0 fain modul

1 răspuns:
| DomnulEu a răspuns:

Nu poti..eu am avut toate modurile posibile dar nici unul nu te ajuta cu asa ceva..imi pare rau pentru tine.