| XDabalyu a întrebat:

Cand incerc sa descarc ceva mi se restarteaza pc-ul. De ce?

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca ai demult instalat windows-ul si vizitezi site-uri suspecte, sau esti fara antivirus atunci pc-ul tau poate virusat si isi fac de cap virusii

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Daca ai virusi si tu n-ai antivirus virusii fac paranghelie in PC-ul tau.Iat-i un antivirus calumea si elimina virusul.Dar acuma poate fi si prooblema sursei daca o ai demult asa face (am patit-o si eu sursa era cam uzata si mi se restarta pcu din 5 in 5 minute)

| KyPy a răspuns:

Foloseste un ativirus si gasestel! virusul incearca sa iasa pe retea si nu poate, si cum gaseste o cale de iesire cum e downland pc-ul si reteaua interactioneaza inchizanduti pc-ul